سامانه تخصصی کاریابی گردشگری و هتلداری

استارت‌آپ یا شرکت؟

چه چیزی از همه خوشحال‌ترتان می‌کند؟ شرکتی اسم‌ورسم‌دار با نردبانی که از آن بالا بروید؟ یا استارت‌آپی که جز تخته‌ شیرجه هیچ نردبانی در آن وجود ندارد؟ آیا شغلی تعریف شده می‌خواهید که در آن می‌دانید چه انتظاری باید داشته باشید یا شغلی که کمی معماگونگی هم در خود داشته باشد؟ چقدر ریسک را می‌پذیرید؟

👌 بیایید به مزایای شروع کار در دنیای شرکت‌های بزرگ و دنیای استارت‌آپ نگاهی دقیق‌تر کنیم.

✅ کار کردن در یک شرکت چه امتیازاتی دارد؟

داشتن زندگی شرکتی مزایای خود را دارد، از ساختار و شبکه گرفته تا مزایای ویژه و طیف گسترده‌ای از فرصت‌های یادگیری. در اینجا چهار دلیل برای انتخاب شغل شرکتی بالاتر از شغل استارت‌آپی ذکر شده است:

🔰 برنامه‌های آموزشی ساختاریافته

شرکت‌های بزرگ برنامه‌های آموزشی را در زمینه فناوری، منابع انسانی، مالکیت معنوی، فرآیندهای کسب‌وکار و زمینه‌های تخصصی صنعتشان سازماندهی کرده‌اند. آشنایی با ساختارها و فرآیندهای کار در سازمان‌های شرکتی یا داشتن تخصص‌های اجرایی یا گذراندن دوره‌های مدیریت کسب‌وکار این امتیاز را به شما می‌دهد که شرکتی را پیدا کنید که شما را زیر پروبال خود بگیرد و به شما آموزش دهد تا اوج بگیرید.

🔰 شبکه حرفه‌ای بزرگ

کار کردن در شرکتی بزرگ درهمان ابتدا باعث می‌شود که شبکه‌تان را فوری و به‌طور وسیعی رشد دهید. وقتی کار خوبی انجام دهید، از شما تقدیر خواهد شد و احتمالا هر جا که بروید، دیگران می‌دانند که برای چه کسی کار کرده‌اید. کار در شرکت را نکته خوبی بدانید و بر آن سرمایه‌گذاری کنید.

🔰 مزایای ویژه عالی

شرکت‌های بزرگ به جز حقوق، اغلب دارای امکانات فراوانی هستند مانند ناهار، سالن‌های ورزشی، جلسات آموزشی که اغلب در مکان‌های سرگرم‌کننده برگزار می‌شود.

🔰 سیاست کسب‌وکار

این سیاستها را زودتر از چشم‌برهم‌زدنی یاد می‌گیرید. بهتر است آنها را در ابتدا‌ی حرفه خود یاد بگیرید و به بعد موکولش نکنید. یاد خواهید گرفت که چگونه مذاکره کنید، چطور چانه بزنید و چگونه ارتباط‌سازی کنید.

✅ با کار کردن در اکوسیستم استارت‌آپی چه امتیازاتی خواهید داشت؟

اما اگر آماده‌اید تا مستقیما با مشکلات دست‌وپنجه نرم کنید، استارت‌آپ‌ها فرصت‌های بسیاری در اختیارتان می‌گذارند. چهار مزیت مشغول شدن در استارت‌آپ در اینجا آمده است:

🔰 بسیار می‌آموزید

در استارت‌آپ، به سرعت در کارتان رشد می‌کنید و ممکن است خیلی زود موفقیت‌هایی را تجربه کنید. در چنین محیط‌هایی همه چیز را یکباره یاد می‌گیرید. با انبوه مسوولیت‌ها مواجه می‌شوید و بسیار پیش خواهد آمد که خارج از شرح شغلی خود کار کنید. درباره انواع مشکلات و نحوه اجتناب از آنها می‌آموزید- و یاد می‌گیرید که چگونه در کمترین زمان تصمیمات هوشمندانه اتخاذ کنید.

🔰 مسوولیت‌های بیشتر

با کار در یک استارت‌آپ، مجموعه مهارت‌های اصلی خود را به کار می‌گیرید و آنها را- به‌صورت امیدوارانه به‌طور سریع و کارآمد – در سراسر شرکت اعمال می‌کنید. اگر این کار را به‌خوبی انجام دهید، آن‌گاه می‌توانید با رشد استارت‌آپ دپارتمان اختصاصی خود را داشته باشید.

🔰 مرکز نوآوری

کارآفرینان به‌طور مداوم برای حل بهتر و کارآمدتر مشکلات انگیزه دارند. این میل، نوآوری را به وجود می‌آورد. انگیزه حل مشکلات احتمالا به شما الهام می‌دهد که بخواهید بهتر عمل کنید.

🔰 فضای آرام

استارت‌آپ‌ها عموما از مشاغل شرکتی جو راحت‌تری دارند. آداب سخت‌گیرانه و محدودیت‌ها نسبتا کم است و همه چشم‌اندازی یکسان دارند. احتمالا امکان بیشتری برای کار کردن از خانه نیز وجود دارد.

❇️ نهایتا چه در محیط یک سازمان ساختاریافته بزرگ و چه در محیط‌های استارت‌آپی مشغول به کار باشید برای به نمایش گذاشتن بهترین عملکرد خود نیاز به دانش و کسب مهارت‌هایی به موازات برنامه حرفه‌ای خود خواهید داشت که نباید از آن غافل شوید.

منبع:

mbastudies

 

کاریابی 724

مدیران و صاحبان آژانس های هواپیمایی , هتل ها, دفاتر گردشگری و فعالان در حوزه توریسم می توانند از طریق این بخش متخصصین خود را بیابند. در این بخش آژانس شما می تواند با ثبت آگهی استخدام نیروی مورد نیاز خود را در کمترین زمان بیابد.

جهت استخدام در خطوط هوایی, مراکز گردشگری, هتل ها, آژانس های هواپیمایی و گردشگری می توانید با ورود به این بخش آگهی خود را ثبت کنید تا مدیران نیازمند به نیروی کار بتوانند از توانایی شما استفاده کنند.کارفرمایان می توانید رزومه افراد جویای کار را در این بخش ببینند.

دسته های محصولات

تماس با ما

برای تماس با ما از طریق زیر عمل نمایید:
051-38583088
0902-7007-724
تلگرام
:https://t.me/karyabi724

ایمیل : info(a)karyabi724.com

خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار و اطلاعات کاریابی724 ایمیل خود را وارد کنید.

logo-samandehi